İNSAN KAYNAKLARI

Anasayfa/İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları olarak temel amacımız, insan kaynağının en değerli kaynak olduğu ve entellektüel sermayemizi oluşturduğunun bilinci ile, bu değeri daha da yükseltecek uygulamalar geliştirmek, çalışanlarımız arasında ayrım gözetmeksizin kendilerini geliştirebilecekleri, enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye uygun, üstün performansın ödüllendirildiği bir iş ortamı yaratmaktır.


Ekip ruhunu korumak ve geliştirmek, birbirini tamamlayan, destekleyen bir takım yaratmak, gelecek başarılar için yaşamsal önem taşımaktadır. Bu nedenle, iyi eğitimli, konusunda uzman, genç ve dinamik insan kaynağımızın sürekli gelişimine ve eğitimine öncelik veriyor, bu konunun kurumsal geleceğimizde çok önemli bir rol oynayacağını ve rekabetteki yerimizi belirleyen unsurların başında geleceğini biliyoruz.


Çalışanlarımız, büyük önem taşıyan müşteri memnuniyetinin de temelini oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti ekseninde kalite, analitik yaklaşım, insana saygı, özverili çalışma, bilgilendirme, güven, tarafsızlık ve paylaşım ana değerlerimiz olarak ön plana çıkmaktadır.


Revnak Mühendislik tüm çalışanlarına kendilerini en üst düzeyde geliştirecekleri, şeffaflık ve dinamizmi hissedecekleri, bilgilere süratle ulaşabilecekleri, çağdaş bir çalışma ortamı sunmaktadır...


Her bir çalışanımız, Revnak Mühendislik 'in saygınlığının ve marka değerinin geliştirilmesinde kilit rol üstlenmekte olup, bu sorumluluğu diğer ekip arkadaşları ile birlikte taşımaktadır. Sizde bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız ik@revnak.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz